Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zemřel Orson Bean

9. 2. 2020

SLECINKY.EU | Sdílení a uložení fotek zdarma

Z Los Angeles přišla velmi smutná zpráva. Představitel Lorena Braye, Orson Bean, tragicky zahynul v pátek 7. února 2020 ve věku 91 let potom, co se stal obětí dopravní nehody na ulici Venice Boulevard. Podle police Los Angeles Orson přecházel ulici cestou do divadla The Venice Resident Theatre, když ho řidič auta směřujícího na západ neviděl a srazil jej. Právě v tu chvíli se k místu nehody blížil další řidič, jehož pozornost odvedli svědci nehody, kteří se jej pokoušeli zpomalit. Řidič druhého vozu si Orsona nevšiml včas a způsobil mu již smrtelné zranění. Orson byl prohlášen za mrtvého hned na místě nehody. Policie celý incident vyšetřuje jako nehodu. Oba řidiči zůstali na místě a snažili se Orsonovi pomoci. Více se dozvíte zde.  

Samotnou představitelku doktorky Quinnové Jane Seymour celá událost hluboce zasáhla. Poslala velice dojímavý příspěvek na svůj instagram ZDE

"Snažila jsem se najít ta správná slova. Jsem zdrcená kvůli tragické smrti mého drahého přítele Orsona Beana. Hrál v Doktorce Quinnové a byl to jeden z nejlaskavějších a nejzábavnějších lidí, co jsem znala. Měl neuvěřitelný talent a obrovskou radost ze života. Nedávno jsem také ztratila Ozzieho Smithe, druhého muže na fotografii. Tohle je takový šok a připomínka toho, jak je život vzácný, a že si musíme ty, co milujeme, držet nablízku. Odpočívej v pokoji můj příteli. Moje srdce je zlomené. Mnoho lásky a upřímnou soustrast jeho nádherné manželce Alley a celé jeho rodině."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář