Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

n-n-5.jpg5x03 pan a paní Norrisovi (Joseph Dean Vachon a Michelle Joyner)

Pan Norris zažaluje Michaelu za zanedbání povinností, když jí pod rukama zemře jeho malé dítě. Když se ukáže, že to nebyla Michaelina chyba, za své obvinění se omlouvá.

n-sw-5.jpg5x03 soudce Webster (Stacy Keach, Sr.)

Přijíždí do města, aby soudcoval spor mezi Norrisovými a Michaelou.

 

 

n-gsc-5.jpg5x04 Gilda St´Clair (Barbara Mandrell)

Slavná zpěvačka přijíždí do města, aby zde uspořádala koncert. Trpí však onemocněním krku, které tají ze strachu, že by mohla přijít o hlas. Michaela nakonec stejně zasahuje, když při svém koncertu omdlí. Své šaty si Gilda nechá ušít u Emmy, díky čemuž Emma za svou práci získává respekt.

n-mh-5.jpg5x04 Max Henderson (Fred Applegate)

Manažer zpěvačky Gildy St´Clair. Najímá si Sullyho, aby mu pomohl vystopovat medvěda.

 

 

n-gatm-5.jpg5x05 Guillermo a Teresa Morales (F.J. Rios a Michelle Bonilla)

Manželé, kteří se přistěhují na ranč v Coloradu. Guillermo bohužel umírá po útoku pumy a hrdá Teresa, která zůstane na všechno sama, zůstává ve městě, kde nastupuje jako nová učitelka.

n-ws-5.jpg5x06 Welland Smith (Alan Brooks)

Nabízí Sullymu práci průzkumu nového Národního parku (Yellowstone).

 

 

n-ls-5.jpg5x08 Lucius Slicker (Ray Walston)

Jakův otec se objevuje ve městě už jako starý muž s vážnými zdravotními problémy. Jeho smiřování s Jakem se nedaří, protože mu Jake nemůže odpustit minulost, včetně toho, že je opustil kvůli své zlatokopecké kariéře. Brian Jakovi pomůže překonat staré křivdy a předává mu valoun zlata, který Lucius Jakovi na smrtelné posteli odkázal.

n-js-5.jpg5x09 Jed Stearate (Julian Neil)

Šéf lupičů, kteří vyloupili banku v Coloradu Springs, a přitom postřelí Matthewa.

 

 

n-eb-5.jpg5x09 Elias Birch (Willie Nelson)

Známý šerif Elias Birch přijíždí do města vyslechnout Matthewa ohledně případu dvou lupičů, kteří vyloupili banku i v Coloradu Springs. Pomáhá Matthewovi lupiče dopadnout.

 

n-pal-5.jpg5x10 Preston A. Lodge II (Jon Cypher)

Prestonův otec příjíždí do města navštívit svého syna, který otevírá svůj nový hotel. Velmi tvrdý muž, na kterého je těžké udělat dojem.

 

n-tq-5.jpg5x15 Theodor Quinn (David Ogden Stiers)

Michaelin strýc Teddy přijíždí do Colorada navštívit svou neteř. Velmi si začne rozumět s Brianem, u kterého objeví hudební nadání a chce ho s sebou vzít do Bostonu, což způsobí mezi ním a Michaelou konflikt. Michaela si uvědomí, že Brian Teddymu nahrazuje jeho vlastního syna, který už není naživu a musí najít pro svého strýce ta správná slova útěchy. Společně s Brianem uspořádají pro město klavírní koncert.

n-kcsr-5.jpg5x16 Kid Cole a sestra Ruth (Johny Cash a June Carter Cash)

Manželé se vrací do města a velmi brzy vyjde najevo, že mají ve vztahu problém. Kid Cole, který stále trpí souchotinami, úmyslně svou ženu od sebe odhání, aby ji ušetřil případné bolesti. Díky Michaele si však uvědomí, že to není nejlepší řešení a s Ruth si vše vysvětlí.

n-ds-5.jpg5x18 Daniel Simon (John Schneider)

Sullyho nejlepší přítel přijíždí do města na návštěvu. Se Sullym vzpomínají na staré časy a Daniela si oblíbí celá Sullyho rodina. Daniel brzy zjistí, že má Sully finanční problémy a nabízí mu pomoc. To ale Sully z hrdosti odmítá a raději odjíždí od rodiny za prací. Mezitím se Daniel do Michaely zamiluje a nemůže se dívat, jak je nešťastná a dluh sám zaplatí bez Sullyho vědomí. Sully se na Daniela naštve a poté, co si domyslí, co Daniel cítí k Michaele ho dokonce vyhodí. Daniel bez řečí opouští Sullyho dům i Colorado, protože nikdy neměl v úmyslu svému příteli ublížit. Sully nakonec ale svého přítele bez rozloučení odjet nenechá.

n-bhc-5.jpg5x20 Brent a Houston Currierovi (James Keach a David Carradine)

Bankovní lupiči, kteří si na útěku vyberou Sullyho a Michaelin dům jako útočiště a Michaelu, Briana a Katin si vezmou v jejich vlastním domě jako rukojmí.

 

n-ww-5.jpg5x21 Walt Whitman (Donald Moffat)

Slavný básník a spisovatel přijíždí do města na léčebnou proceduru a součástí jeho pobytu má být také veřejné čtení jeho básní. Brzy začínají ve městě kolovat zvěsti o jeho soukromém životě, tedy, že dává přednost společnosti mužů, díky čemuž se mu většina lidí z města začne vyhýbat. Whitman nakonec předčítá své básně několika vzácným jedincům na louce v přírodě.

n-pd-5.jpg5x21 Peter Doyle (Steven Culp)

Přítel Walta Whitmana, který přijede Walta do Colorada navštívit a podpořit.

 

 

n-masb-5.jpg5x22 Myra a Samantha Bingovi (Helene Udy a Holli Coleman)

Myra se Samanthou přijíždějí zpět do Colorada kvůli Horacovi, který se pokusil o sebevraždu. Ze začátku to dokonce vypadá, že se Myra k Horacovi vrátí, ale ten sám posílá Myru zpět do St´Louis, když zjistí skutený důvod, proč Myra přijela.

n-mq-5.jpg5x23 Marjorie Quinn (Alley Mills)

Do města přijíždí kompletně nově smýšlející Marjorie a nejen Michaela je udivena z jejího nového chování. Marjorie, která po rozvodu, našla svou nezávislost si užívá života plnými doušky dokonce stráví noc s Lorenem, kterého si však odmítá vzít. Když odjíždí zpět do Bostonu bere s sebou několik Hankových prostitutek, aby měli šanci na lepší život.

n-sm-5.jpg5x25 seržant McKay (David Beecroft)

Seržant přijíždí do rezervace jako nový velící důstojník, který zde má udělat pořádek. Narozdíl od svého předchůdce seržanta O´Connora se jeví jako slušný a férový chlapík.