Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

n-jt-3.jpg3x01 Jackson Tait (Allan Royal)

Hlavní zeměměřič pro "Kansaské dráhy" přichází do města a oznamuje, že dráha Z Denveru do Rio Grande povede přes Colorado Springs.

 

n-pch-3.jpg3x01 Peter Chow (Eric Michael Zee)

Taitův adoptovaný syn pocházející z Číny, který s ním spolupracuje. Tait ho adoptoval, když Peterův otec, zaměstnanec železnice, zemřel v Petrohradu. Peter trpí malárií, kterou Colleen úspěšně diagnostikuje. Ošetřuje ho a oba k sobě pocítí pouto.

n-ch-3.jpg3x05 Charles (John Christian Graas)

Brianův kamarád, uskutečnili soutěž skákajících žabáků.

 

 

 

n-j-3.jpg3x06 John (Richard Moll)

Znetvořený muž, na němž Mike provádí plastickou operaci. Byl strojevůdcem vlaku číslo 649, který se zřítil z mostu. John jako jediný přežil. Nyní se skrývá v lese a soucitně osvobozuje zvířata z Hankových pastí. Plastická operace dopadne dobře a John může znovu začít žít jako normální člověk.

n-sb-3.jpg3x07 Kapitán Seth Borgnine (J. G. Hertzler)

Armádní rasistický kapitán, který stručně informuje Mike a Sullyho o nových, nespravedlivých podmínkách vlády ohledně smlouvy s Indiány týkající se jejich lovišť. Na čež se Mike, Sully, děti a Tančící oblak vydají do Washingtonu.

n-jm-3.jpg3x09 Judd McCoy (Joel Brooks)

Přijíždí do města se svou show Divokého západu. Potom, co si zlomí ruku, najímá Sullyho jako vrhače nožů. Součástí jeho show jsou: Mexičané, co jezdí na býcích, ženy jezdící na buvolích a Indiáni zápasící s medvědy.

 

n-kcasr-3.jpg3x10 Kid Cole a Ruth (Johny Cash a June Carter Cash)

Tentokrát se představují jako novomanželé, které Mike a Sully pozvou na večeři Díkůvzdání.

 

 

n-bacm-3.jpg3x10 Brandon a Carey McGee (Pepper Sweeney a Kristin Davis)

Brandon, mladý lupič, pracuje společně se svou ženou Carey na vykrádání dostavníků.

 

 

n-ja-3.jpg3x11 Jared McAllister (Johnny Moran)

Pohledný teenager, který se přestěhoval z Denveru. Žádá Colleen o pomoc s matematikou, ale ve skutečnosti je uchvácen jejím poprsím.

 

n-cark-3.jpg3x11 Carl a Ronnie Kemp (Patrick St.Esprit a Tracy Fraim)

Bratři mimo zákon, kteří vykradou Hankův salón a Jaka vezmou jako rukojmí.

 

 

n-if-3.jpg3x13 Itzhak Frankel a jeho rodina (Bruce Nozick)

Židovská přistěhovalecká rodina zavítá do města během Vánoc vzbuzuje ve městě spousty předsudků. Mike pomáhá tyto předsudky zmírnit.

 

 

n-lh-3.jpg3x14 Lucien Hazen (James Sloyan)

Zkorumpovaný inspektor indiánských záležitostí. Sullyho šéf během jeho funkce Indiánského agenta.

 

 

n-jp-3.jpg3x15 Dr. John Porter (Jack Bannon)

Paleontolog, který osobně objevil 22 druhů dinosaurů, přichází do města a nabízí hotovost za kosti. Způsobuje tak problémy s Indiány, kteří vykradou hrob Maude Brayové jako odplatu za znesvěcení jejich hřbitovů.

 

n-sl-3.jpg3x17 Sam Lindsay (Eve Brenner)

Starší, odvážná bývalá učitelka z Vermontu. Přes Saminy netradiční metody, Mike a Reverend poznají, že je to dobrá učitelka a chtějí ji požádat, aby se stala místní učitelkou. Ale Sam, vědoma si toho, že má pokročilou leukémii, přišla do Colorada, aby vylezla na horu a tam sama umřela. Její plány ale zmaří Mike, která se bojí o její bezpečnost. Doprovází Sam a dělá jí společnost během jejích posledních chvil. Ze začátku je Sam naštvaná, že jde Mike s ní, ale pak se zdá, že je ráda, když má po boku přítelkyni.

Myra po ní pojmenuje svou holčičku.

n-lc-3.jpg3x18 Lillian Cooper (Kaitlin Hopkins)

Mladá nevěsta Ethana Coopera. Ztratila svou matku už jako dítě. Vždycky chtěla spoustu dětí. Je to ona, kdo si všimne v novinách oznámení, že Mike chce adoptovat Cooperovic děti a přesvědčí Ethana, aby je navštívili. Nemá nepřátelské úmysly, ale když Mike zjistí, že nemá dělohu a oznamuje jí, že nemůže mít děti, spolu s Ethanem začnou bojovat o Briana a Colleen (Matthew už je plnoletý) u soudu. Spor vyhrají, ale sama Lillian, když uvidí trápení v očích Colleen i Briana, rozhodne, že děti zůstanou u Mike a Sullyho.

n-jt2-3.jpg3x21 Jackson Tait (Allan Royal)

Navštěvuje město podruhé s parní lokomotivou. Robert E. ji opravuje.

 

 

n-pch2-3.jpg3x21 Peter Chow (Eric Michael Zoe)

Vrací se do města se svým otcem. Během této návštěvy se vztah Petera s Colleen prohlubuje.

 

 

 

n-bs-3.jpg3x22 Belle Star (Melissa Clayton)

Čtrnáctiletá Belle přijíždí do města se svým gangem a vykradou salón. Hank ji postřelí do ramene. Vymýšlí si příběhy svých úspěchů zatímco svádí Matthewa a popichuje Colleen. Později díky Jakovi a Hankovi utíká z vězení.

n-cajy-3.jpg3x22 Cole a Jim Younger (Ian Bohen a Donnie Jeffcoat)

Členové gangu Belle Starové. Vykradou Hankův salón, a když je Belle zadržena, unesou Briana jako rukojmí. Po odchodu z Colorada spolu s Belle vykradou dostavník v Pueblu.

n-mad-3.jpg3x23 Mary Ann Daggett (Doren Fein)

Osiřelá dívka, která je zneužívaná svým opatrovníkem Thomasem Daggettem. Mike je případem zděšena a u soudu jí vybojuje nového opatrovníka.

 

n-zz-3.jpg3x24 "Žádné zlo" (Sean Price-McConnell)

Malý indiánský chlapec s velkým duchem. Jeho matka zemřela během armádního útoku na Cheyenny, když ho chránila vlastním tělem. Trpí podvýživou. Mike ho přivede domů, kde se spřátelí s Brianem. Učí Briana hrát na flétnu a Brian ho učí hrát Dámu. Loví spolu a stávají se pokrevními bratry. Brian se pak musí vypořádat se svými emocemi, když je "Žádné zlo" zabit u Washity. Během svých posledních chvil zachránil kojence, kterého po vzoru matky chránil vlastním tělem.

n-gc-3.jpg3x28 Generál George Armstrong Custer (Jason Leland Adams)

Přichází do města a vypisuje odměnu 500 dolarů za hlavu Tančícího oblaka. Účastnil se vyvraždění indiánů u Washity.

 

n-qg-3.jpg3x28 Rebecca, Marjorie a Elizabeth Quinnovi (Elinor Donihue, Alley Mills a Georgann Johnson)

Michaelina nejstarší sestra Rebecca přichází do města spolu s Elizabeth, Michaelinou matkou, a Marjorie (další Michaelinou sestrou) na svatbu Michaely se Sullym.

 

n-j2-3.jpg3x28 John (Richard Moll)

Strojevůdce, kterému Michaela plastickou operací spravila obličej, se znovu objeví a pomáhá Brianovi zdobit vlak, který má odvést Michaelu a Sullyho na svatební cestu.