Jdi na obsah Jdi na menu
 


marjorie1.jpgMarjorie je jednou z Michaeliných sester. Věkově je jí nejblíže, ale hlavně ze začátku povahově nejdál. Je Michaelinou nejméně oblíbenou sestrou. Jako mrzutá a nevrlá žena žila se svým manželem Everettem v Bostonu a zdá se být s tímto životem spokojená. Když ale navštíví společně s Elizabeth a Rebeccou Colorado při příležitosti Michaeliné a Sullyho svatby, dozvídáme se, že ji manžel podvádí a nakazila se od něj pohlavní nemocí. To byl pro Marjorie zlom. Rozvedla se a po období melancholie, kterou překonávala hlavně četbou, kde hledala inspiraci, co se životem, kompletně změnila svůj život. Začala nosit kalhoty a stala se zarytou sufražetkou bojující za ženská práva na všech frontách k nelibosti své matky Elizabeth. 

Její proměna jí ovšem víc přiblíží k Michaele, která změnu její povahy vítá. Když po jedné neshodě s matkou hledá útočiště a pochopení právě u Michaely, zamiluje se tu do Lorena, kterého si ovšem odmítá vzít, což Loren nechápe. Nakonec však Loren ustoupí a souhlasí s tímto vztahem. Po další návštěvě Colorada, kam se vrátila za účelem prohibice, tu už Marjorie s Lorenem zůstává. I nadále však jako svobodný pár.

Bohužel jejich společné štěstí netrvá dlouho, když Marjorie onemocní záškrtem při epidemii a přes veškerou Michaelinu snahu ji zachránit, umírá Lorenovi v náručí.