Jdi na obsah Jdi na menu
 


em.jpgEmma je jednou z Hankových "děvčat". Nemá s ním však žádnou smlouvu. Myslí si však, že je to nejrychlejší způsob, jak vydělat peníze a založit si vlastní obchod s oblečením, což je její velký cíl. Po smrti Ingrid je to právě ona, kdo Matthewovi ukáže nový směr života a i ona sama potřebuje vedle sebe někoho, kdo by si jí vážil a dával jí to najevo, protože to je to, co nikdy nepoznala, dokonce ani ve své rodině.  Hank se ji ovšem odmítá vzdát jako kdysi Myry, nechce ji pustit a Matt o ni začne bojovat. Emmě se však příliš nelíbí, že ji chce Matthew pořád ochraňovat, chce se o sebe postarat sama, což si vyjasní.

Emma později vážně onemocní a musí na operaci, po které už nebude moci mít děti. Ze strachu, že už se na ni Matthew nebude dívat tak jako předtím, se odmítá nechat operovat. Matthew má strach, že o ni přijde. Nakonec se Michaele podaří Emmu přesvědčit a ta s operací souhlasí a uzdraví se.

Matthew jí pak u Lorena domluví místo, aby mohla pracovat jako švadlena. Bohužel díky její minulosti má o zákazníky nouzi, a to i přesto, že odvádí výbornou práci. To se změní ve chvíli, kdy navrhne a ušije nádherné šaty pro slavnou zpěvačku Gildu St´Clair. Ta jí později nabízí práci, kterou Emma po dohodě s Matthewem přijímá a opouští tak město i Matta.